فرمانداری مینودشت
پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان > نسخه قابل چاپ > دغدغه ی اصلی ما ، اشتغال جوانان است
صفحه نخست > اخبار فرمانداری / اخبار ویژه > دغدغه ی اصلی ما ، اشتغال جوانان است

دغدغه ی اصلی ما ، اشتغال جوانان است


17 شهریور 1394. نويسنده: مینودشت
دغدغه ی اصلی ما ، اشتغال جوانان است

فرماندار مینودشت در دیدار با کارکنان اداره کار ، تعاون و رفاه اجتماعی مینودشت گفت: دغدغه ی اصلی ما اشتغال جوانان است . اسرافیل وزیری در این دیدار که به مناسبت هفته تعاون برگزار شد گفت : باید با علم و دانش مسئله اشتغال را حل نمود و از آن کمک گرفت و اگر کارگاه ویا مرکز تولیدی افتتاح و یا راه اندازی می شود حتما از ابتدا تا مراحل تولید نظارت کامل بر روند کار صورت پذیرد.
ایشان با اشاره به تلاش اداره کار در راستای ایجاد تعاونی ها و امر اشتغال تشکر کرد و افزود: تعاونی ها باید با نظارت شما عزیزان راهنمائی و کمک شوند تا خدای نکرده باعث عقب نشینی و یا تعطیلی یک کارگاه نباشیم ، که به حمدا.. در مینودشت ایجاد تعا ونی ها 18% رشد داشته است .
فرماندار مینودشت با توجه به ظرفیت شهرستان در بخش کشاورزی تاکید کرد مهمترین تلاش شما در ایجاد تعاونی های کشاورزی و دامداری باشد تا از پتانسیل های موجود استفاده بهینه صورت پذیرد.
در ابتدای این دیدار ابراهیمی رئیس اداره کار تعاون و رفاه اجتما عی شهرستان با ارائه گزارش عملکرد اداره مینودشت تعداد کل تعاونیهای تشکیل شده این شهرستان را 967 تعاونی در گرایش های کشاورزی ، خدمات ، صنعت ، مسکن مهر و .... یاد کرد.
دغدغه ی اصلی ما ، اشتغال جوانان است

بازگشت