فرمانداری مینودشت
پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان > نسخه قابل چاپ > سلامت مردم مهمترین و اصلی ترین دغدغه ماست
صفحه نخست > اخبار فرمانداری / اخبار ویژه > سلامت مردم مهمترین و اصلی ترین دغدغه ماست

سلامت مردم مهمترین و اصلی ترین دغدغه ماست


8 مرداد 1399. نويسنده: مینودشت

سلامت مردم مهمترین و اصلی ترین دغدغه ماست

 جلسه فوق العاده کارگروه اجتماعی ، فرهنگی ، سلامت ، زنان و خانواده با موضوع عید سعید قربان به ریاست فرماندار مینودشت و با حضور سایر اعضاء برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مینودشت؛ سید ابوالفضل حسینی نیا گفت: سلامت مردم مهمترین و اصلی ترین دغدغه همه مدیران استانی و شهرستانی است و رعایت پروتکل های بهداشتی الزامی می باشد و تذکرات لازم به افرادی و حتی مدیرانی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند داده شود .

وی همچنین افزود: دو عید بزرگ مسلمین را در پیش رو داریم عید قربان و عید غدیر خم برای همه ما سخت و دشوار است که در اعیاد و در نماز عید قربان و برای دید و بازدید گرد هم جمع نشویم ولی با وجود ویروس کرونا (کووید 19 ) باید پروتکل های بهداشتی، زدن ماسک، شستن دست ها و رعایت فاصله گذاری اجتماعی را انجام دهیم حسب تاکید استاندار محترم اقامه نماز عید قربان در همه شهرستانها برگزار نگردد.

سرپرست فرمانداری مینودشت همچنین اظهار داشت:

-       بازدیدهای مکرر و مرتب توسط اداره دامپزشکی و شبکه بهداشت و درمان انجام شود.

-       اداره دامپزشکی باید در شهرستان از طریق نصب بنر و فضای مجازی با موضوع رعایت موارد بهداشتی، ذبح گوسفند، سلامت دام و ... اطلاع رسانی نماید.

-       شهرداران موظف هستند با نصب بنر توصیه های بهداشتی را برای مردم اطلاع رسانی نمایند.

-       ادارات اداره ورزش و جوانان ، اداره میراث فرهنگی در زمینه اماکن ورزشی و بوم گردی در شهرستان مورد بازرسی قرار داده و تاکید بر بسته بودن اماکن مذکور رعایت شود

-       عرضه و خرید و فروش پوست گوسفند هم در شهرستان انجام نشود 

 

سلامت مردم مهمترین و اصلی ترین دغدغه ماست

 

سلامت مردم مهمترین و اصلی ترین دغدغه ماست

 


بازگشت