فرمانداری مینودشت
پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان > نسخه قابل چاپ > همه ملت ما قدرشناس فداکاریهای کادر درمانی است
صفحه نخست > اخبار فرمانداری / اخبار ویژه > همه ملت ما قدرشناس فداکاریهای کادر درمانی است

همه ملت ما قدرشناس فداکاریهای کادر درمانی است


15 اسفند 1398. نويسنده: مینودشت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مینودشت، سید رضا طباطبایی فرماندار مینودشت طی گفتگویی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات طاقت فرسای کادر پزشکی و پرستاری درخصوص مشکلات ناشی از شیوع بیماری کرونا ویروس گفت: همه ملت ما قدرشناس فداکاریهای کادر درمانی است .

فرماندار مینودشت در این گفتگو بیان داشت: ما امروز در معرض آزمون سختی قرار گرفته ایم. در این برهه ی حساس لازم است ضمن پرهیز از دامن زدن به شایعات و هوشیاری کامل در توجه به اطلاع رسانی های مراجع رسمی، توصیه های پزشکی و الزامات بهداشتی به طور جدی مراعات گردد.

وظيفه خود مى دانم در ابتدا تقدير و تشكر داشته باشم از پزشکان، پرستاران و پرسنل مراکز درمانی و بیمارستان ها به عنوان مدافعان سلامت جامعه كه در سنگرهای خود جانانه و ایثارگرانه به مبارزه علیه کرونا ویروس پرداخته اند.

ایثار، صبر و استقامت اين عزيزان در روزهای سخت كنونى هرگز از خاطر مردمان این مرز و بوم نخواهد رفت چراکه تلاش آنها برای سلامت مردم دیدنی و غرور آفرین است.

به طور قطع ما در کنار هم با توکل به خداوند متعال و توسل به اهل بیت علیهم السلام و رعايت مسايل بهداشتى در نبرد با این دشمن سرسخت پیروز خواهیم شد و در راه حفظ سلامت مردم عزیزمان از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

مردم گران قدر شهرستان مينودشت؛ آن چه در اين روزهاى حیاتی و سرنوشت ساز برای کنترل این ویروس مهم می‌باشد، خارج نشدن از منزل به جز در مواقع بسيار ضروری و حياتي، رعایت بسیار جدی توصیه های بهداشتی و خود مراقبتی است.

لذا تقاضا می کنم با صبر و حوصله و درایت، محدودیت های اعلام شده از سوی مراجع ذی صلاح در مورد عدم شرکت در اجتماعات مختلف که موقت خواهد بود، به صورت دقیق رعایت نمایید تا ان شاءالله از این وضعیت خاص به سلامت عبور نماییم.

امیدوارم الطاف الهی در ماه رجب که ماه خدا است، شامل حالمان گردد و با صحت و عافیت روزهای سخت را سپری نموده و به استقبال بهار زیبا برویم.


بازگشت