عضویت    ورود
ورود به سایت
» » » استاندار گلستان گفت : رعایت مر قانون و بیطرفی در انتخابات ضروری است


استاندار گلستان گفت : رعایت مر قانون و بیطرفی در انتخابات ضروری است

استاندار گلستان گفت : رعایت مر قانون و بیطرفی در انتخابات ضروری است

استاندار گلستان در مینودشت با تاكيد بر ضرورت برگزاري پرشور مرحله دوم انتخابات دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي در سه حوزه انتخابيه اين استان خواستار رعايت مر قانون و اصل بيطرفي از سوي دست اندركاران انتخابات و برخورد شديد با متخلفان احتمالي شد.
حسن صادقلو روز دوشنبه (امروز) در جمع فرمانداران، اعضاي هيات هاي اجرايي، نظارت و بازرسي مرحله دوم انتخابات در حوزه انتخابيه مينودشت، گاليكش، كلاه و مراوه تپه در فرمانداری مینودشت با قدرداني از حضور پرشور و آگاهانه مردم در مرحله اول انتخابات اظهار داشت: بايد شرايط را براي حضور پرشور مردم در مرحله دوم انتخابات نيز فراهم كرد.
وي در اين نشست كه در فرمانداري شهرستان مينودشت برگزار شد، گفت: مردم ايران اسلامي با حضور آگاهانه و پرشور خود در مرحله اول انتخابات در روز هفتم اسفند، حماسه حضور مد نظر رهبر معظم انقلاب را خلق كردند.
صادقلو با بيان اينكه حضور پرشور مردم، پشتوانه نظام و اركان آن است، اضافه كرد: مردم گلستان با مشاركت 80.39 درصدي در انتخابات، رتبه نخست كشور را به دست آوردند كه نشانه فرهيختگي و شعور بالاي سياسي آنان است.
وي با بيان اينكه رويكرد و عملكرد سياسي مديران استان در درجه اول با ميزان مشاركت مردم در انتخابات ارزيابي مي شود، تصريح كرد: اعتقاد دارم كه مرحله دوم انتخابات بسيار حساستر و مهمتر است زيرا شرايط روحي مردم، كانديداها و طرفداران آنها حساستر و نيازمند مديريت صحيح در برگزاري انتخابات است.
استاندار گلستان يادآور شد: اين استان رنگين كمان اقوام است و همگرايي بين اقوام همواره مورد توجه قرار دارد و نبايد با رفتارهاي احساسي يا قوميت گرايي، اين همگرايي را كه ثروت استان نيز مي باشد به ناهنجاري تبديل كرد.
وي عمل به مر قانون، رعايت اصل بيطرفي و شفافيت در عمل و شمارش آرا و توجه به كانون هاي بحراني و شناسايي و برخورد با آن را از اصول مهم در برگزاري انتخابات دانست و گفت: رعايت اين اصول در مرحله دوم انتخابات بايد با حساسيت بيشتري از سوي دست اندركاران برگزاري انتخابات صورت گيرد.
صادقلو با تاكيد بر ضرورت حضور حداكثري مردم در مرحله دوم انتخابات در سه حوزه انتخابيه استان افزود: براي حضور حداكثري مردم بايد از همه ظرفيت هاي قانوني و افزاد نافذ بويژه روحانيون و شوراها استفاده شود.
وي با بيان اينكه براي برگزاري مرحله دوم انتخابات در سه حوزه انتخابه اين استان 18 هزار نفر از عوامل اجرايي، نظارت ، بازرسي و انتظامي سازماندهي شده اند ابراز اميدواري كرد كه با حضور حداكثري مردم انتخاباتي در تراز انقلاب اسلامي برگزار شود.
در ابتدای این جلسه اسرافیل وزیری فرماندار مینودشت نیز ضمن تقدیر از دست اندر کاران در مرحله اول انتخابات ، مرحله دوم را بسیار مهم ارزیابی کرد و از مردم شهرستان های مینودشت ، گالیکش ، کلاله و مراوه تپه خواست تا با حضور حداکثری خود حماسه ای دیگر خلق نمایند.
انتخابات دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي در سه حوزه از شش حوزه انتخابيه استان گلستان شامل حوزه هاي انتخابيه گرگان و آق قلا، بندرتركمن ؛ گميشان ، كردكوي و بندرگز و نيز حوزه انتخابيه مينودشت ، گاليكش، كلاله و مراوه تپه به مرحله دوم كشيده شد و انتخابات اين مرحله روز دهم ارديبهشت برگزار مي شود.
استاندار گلستان گفت : رعایت مر قانون و بیطرفی در انتخابات ضروری است

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : مینودشت
  • بازدید : 459
  • نظرات : 0
  • کد خبر : 891

نظرات این مطلب :

آرشیو

<    «  تیر 1399  »    >
شیدسچپج
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

پیوندها

آمار

آمار بازدید
بازدید امروز: 9
بازدید دیروز: 390
بازدید ماه:11789
بازدید سال:72515
بازدید کل:740741